ایام قرنطینه | دورهمی‌های مجازی۱ min read

شما با زمان تقریبی مطالعه ۲ دقیقه‌ای این مقاله، مهمان نت‌بازمگ هستید.

از آغاز شیوع کروناویروس مدت زمان قابل توجهی است که در قرنطینه به سر می‌بریم و حالا بیشتر از قبل به سبک زندگی حاصل از شیوع بیماری عادت کرده‌ایم؛ ذره ذره فهمیدیم که با وجود آمدن مشکلات مختلف ناشی از بیماری بیش از هر چیز نیازمند حفظ روحیه و آرامشیم و ضروری است به ابعاد مختلفی که این آرامش را تامین می‌کنند توجه کنیم. یکی از اصلی‌ترین نیاز‌های روانی ما در این ایام قرنطینه، نیاز به برقراری ارتباط با دوستان و آشنایانی است که به آن‌ها وابستگی داشته‌ایم.

احتمالا شما هم تجربه‌ی این مورد را داشته‌اید که ملاقات با افرادی که دوست‌شان دارید می‌تواند تا حد زیادی مشکلات روانی را تسکین دهد و حتی منجر به درمان افسردگی‌های روحی گردد. اما حالا که باید برای حفظ سلامت‌مان در خانه بمانیم چه باید کرد؟ هرچند حسی که از ملاقات فیزیکی به دست می‌آید قابل مقایسه با ارتباط مجازی نیست، اما در این روز‌های متفاوت حتی گفت‌و‌گوی مجازی با دوستان‌مان هم می‌تواند به میزان قابل توجهی آرام‌مان کند و حالمان را خوب کند؛ و چه بهتر اگر این ارتباط مجازی تصویری باشد!

برای برقراری تماس تصویری نرم‌افزار‌های متفاوتی توسعه‌ پیداکرده‌اند که برای سیستم‌عامل‌های مختلف ارائه شده‌اند. یکی از قدرت‌مندترین، سریع‌ترین و قابل اعتماد‌ترین نرم‌افزار‌ها برای تماس تصویری نرم‌افرار اسکایپ می‌باشد که توسط مایکروسافت توسعه داده شده‌است. این نرم‌افزار به صورت رایگان عرضه شده و به وسیله آن می‌توانید حتی به صورت چند نفره تماس تصویری برقرار نمایید.

فرصت‌ها را در ایام قرنطینه از دست ندهید؛ روزگاری که هرچند سختی‌هایی به همراه دارد، می‌تواند خاطرات خوشی را نیز در دفتر خاطرات‌تان ثبت نماید!

حالا نرم‌افزار اسکایپ را از سرور‌های قدرت‌مند نت‌باز با سرعت بالا دریافت نمایید:

دانلود نرم افزار پیام رسان اسکایپ Skype برای ویندوز Windows

دانلود اپلیکشن پیام رسان اسکایپ Skype برای اندروید Android

دانلود نرم افزار پیام رسان اسکایپ Skype برای مکینتاش Macintosh

دانلود نرم افزار پیام رسان اسکایپ Skype برای لینوکس Linux

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.