ایام قرنطینه | روز‌ها‌ی به یاد ماندنی۱ min read

شما با زمان تقریبی مطالعه ۲ دقیقه‌ای این مقاله، مهمان نت‌بازمگ هستید.

روزهایی رو سپری می‌کنیم که بیماری کرونا تیتر اول همه‌ی رسانه‌های دنیا شده! با روشن کردن تلویزیون و رادیو یا هنگام سر زدن به شبکه‌های مجازی اولین خبری که به چشم‌مون می‌خوره آمار مبتلایان و فوت شدگان این ویروس فراگیر در سراسر دنیاست؛ اما اینجا در نت‌باز‌مگ قصد نداریم با ارائه آمار ناراحت‌کننده نگران‌تون کنیم؛هر چند مقداری نگرانی لازمه تا حواس‌مون رو بیشتر جمع کنیم و با رعایت نکات بهداشتی و توصیه موارد مراقبتی سلامتی جسمی خودمون و اطرافیان‌مون رو حفظ کنیم و از خطر کرونا در امان باشیم.

حالا که از سلامت جسمی صحبت کردیم به جاست درمورد موضوعی صحبت کنیم که اهمیت اون کمتر از سلامت جسم ما نیست! امر مهمی که رعایت نکردن اون می‌تونه خسارات اجتماعی شدید و جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشه. بله درست حدس زدید، سلامت روانی! در واقع یکی از مواردی که در هنگام بروز بحران‌های عظیم بسیار مورد توجه جوامع بشری بوده، نحوه‌ی ایجاد آرامش روانی در اجتماع و کنترل ضربه روحی وارد شده به مردم است. اهمیت سلامت روانی تا حدی است که بسیاری از روان‌شناسان معتقدند اگر این موضوع جدی گرفته نشود می‌تواند تاثیرات بسیار مخربی بر روند رشد اجتماعی گذاشته و حتی باعث ایجاد خساراتی عظیم‌تر از خسارات جانی یا مالی شود.

اکنون نیز با شیوع بیماری کرونا بیش از هر چیز نیازمند حفظ روحیه و آرامشیم. در همین راستا قصد داریم در این ایام که بیشتر اوقات‌مان را در قرنطینه می‌گذرانیم راهکار‌هایی را برای ایجاد نشاط و تقویت روحیه ارائه دهیم تا این دوران سخت را با حفظ سلامت جسمی و روحی سپری کنیم. پس با مجموعه “ایام قرنطینه” همراه نت‌باز‌مگ باشید.

منتظر مطالب ایام قرنطینه باشید و پیشنهاد‌هاتون رو برای گذراندن این ایام در کامنت بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.